Ładowanie Wydarzenia
 • To event minęło.

Życie na Obcasach 2 – Jak być kobietą sukcesu?

5 Marca 2019, 17:00-20:30 (Wtorek)

Centrum Kongresowe Targi Kielce
Zakładowa 1, Kielce

 

Kielce! Wracamy z Życie na Obcasach 2.👠

Jedyne takie wydarzenie w Polsce już 5 marca w Kielcach. Niepowtarzalne historie prelegentek – doświadczone kobiety z różnych branż w jednym miejscu. Wyjątkowa atmosfera i profesjonalne podejście do każdego uczestnika sprawi że będzie to idealnie spędzony czas.

Życie Na Obcasach to wydarzenie nie tylko dla kobiet, które prowadzą swoją działalność, biznes, prężnie budują swoją karierę, czy pracują na swój życiowy sukces i satysfakcję na innych polach. Dedykowane jest również tym, które chcą dokonać jakichś zmian lub dopiero zacząć budować swoją świadomość, zadowolenie i spełnienie w życiu. Zapraszamy wszystkie Panie – bez względu na wiek, branżę, czy zajmowane stanowisko. Jeżeli chcesz zdobyć dużą dawkę motywacji, inspiracji oraz wiedzy, to właśnie nadeszła idealna okazja! Każda kobieta ma w sobie dużo siły, aby dbać o dom i rodzinę, ale w dziś dla wielu to za mało. Nadszedł czas rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji. Samodoskonalenie oraz podnoszenie świadomości siebie to obszary, w których kobiety zaczynają nadawać ton.

 • Zobaczysz i posłuchasz kobiet, które znalazły sposób na realizację swoich marzeń!
 • Dowiesz się jak to zrobiły i skąd czerpały inspiracje.
 • Dowiesz się jak doszły do sukcesu, co jest na tej drodze ważne i jak to osiągnęły.
 • Zobaczysz siebie w innej perspektywie – możliwości jakie z pewnością masz!
 • Będziesz miała szansę zmienić swoje negatywne przekonania i uwolnić swój potencjał!
 • Zrozumiesz, że już jesteś kobietą w drodze do sukcesu o jakim marzysz!
 • Poczujesz się częścią wspaniałej społeczności!

Dla kogo? 

Zapraszamy wszystkie Panie – bez względu na wiek, branżę, czy zajmowane stanowisko. Zaczerpnij inspiracji i zobacz jak aktywnie potrafią żyć kobiety i radzić sobie w życiu. Nasze wydarzenie to nie tylko okazja do wysłuchania ciekawych wystąpień, ale także możliwość wielkiej wymiany kontaktów. W ramach sesji networkingowych w przerwach, każda uczestnicząca w nich osoba może przeprowadzić ciekawe i inspirujące rozmowy z innymi oraz, co najważniejsze, wymienić się kontaktem, nawiązać nowe, wartościowe relacje!

Dlaczego warto?

Co zyskujesz dzięki uczestnictwu w wydarzeniu?

 • wymiana doświadczeń
 • poszerzenie wiedzy
 • nowe umiejętności
 • poznanie nowych osób
 • wsparcie od innych
 • spędzenie czasu w miłym towarzystwie
 • inspirację i motywację
 • nawiązanie nowych relacji – także biznesowych

Podczas konferencji odbędzie się spektakl/stand-up Karoliny Piechoty pt: „MAĆ”.

Prelegenci:

Dominika Nawrocka

Założycielka organizacji Kobieta i Pieniądze zajmującej się edukacją finansową, marketingową i biznesową kobiet (www.kobietaipieniadze.pl). Autorka dwóch książek „Kobieta i Pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet” (http://kobietaipieniadze.pl/ksiazka/) i „Ekspertka. Książka dla kobiet, które mają dużo do powiedzenia.” Zawodowo przez 14 lat związana z branżą marketingową, międzynarodowymi i polskimi korporacjami, gdzie kierowała zespołami konsultantów, a także zarządzała projektami komunikacyjnymi dla ponad 50 polskich i światowych marek.

 

Karolina Piechota

Aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Znana z wielu ról, m.in: Bogowie, Czas Honoru, Galeria, Ojciec Mateusz, Korona Królów czy SNL Polska. Pasjonatka swojego zawodu, a na codzień od pół roku aktywna mama. W 2008 roku odebrała nagrodę za najlepszy debiut Aktorski na festiwalu filmowym w Gdyni. Podczas Wydarzenia Życie na Obcasach, zobaczymy ją w dwóch wcieleniach: prelegentki oraz aktorki –  w ramach spektaklu w formie stand’up pt: „MAĆ”.

 

 

Dorota Nawrotek

Trener grupowy, akredytowany coach Izby Coachingu, wykładowca.  Autorka programów studiów, programów szkoleniowych oraz artykułów dziennikarskich i eksperckich. Prowadzi warsztaty rozwojowe oraz sesje coachingowo – mentoringowe dla zarządów firm i organizacji, a także dla nauczycieli i wykładowców akademickich. Żona, matka trójki dorosłych dzieci oraz babcia dwóch wnuków. W wolnych chwilach pływa, spaceruje, medytuje.

 

 

Barbara Zych

Dyrektor Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego w Tarnobrzegu. Pedagog,pielęgniarka,specjalista z zakresu opieki długoterminowej,specjalista z organizacji pomocy społecznej,specjalista zarządzania podmiotami leczniczymi, wykładowca, szkoleniowiec – z wieloletnim, organizator,pomysłodawca akcji prozdrowotnych i promujących zdrowie.

 

 

 

PARTNERZY WYDARZENIA:

Bella Rosa, www.domyprzyszlosci.com , Studio Figura Joanna Szlufik, Studio Kosmetyczne & SPA Goya, DepilConcept Kielce

Lokalizacja

Targi Kielce
Zakładowa 1
Kielce,

Organizator

Targi Kielce
Telefon
+48 41 365 12 22
Email
biuro@targikielce.pl
Strona
http://www.targikielce.pl/

Udostępnij