Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Zabudowa na obszarach zurbanizowanych, zagrożonych oraz trudnych

politechnika logo

Młodzi architekci z koła naukowego ARCHED zapraszają do wzięcia udziału w międzynarodowej konferencji naukowej studentów, doktorantów i pracowników nauki.

Podczas konferencji, która odbędzie się 3 marca br. w Politechnice Świętokrzyskiej w Kielcach, uczestnicy będą dyskutować na temat zabudowy na obszarach zurbanizowanych, zagrożonych oraz trudnych.

Celem konferencji jest spotkanie studentów, doktorantów i pracowników nauki uczelni technicznych, mających interdyscyplinarne spojrzenie na wybrane zagadnienia (w zakresie urbanistyki, architektury i budownictwa) związane z zabudową miast i rozwiązywaniem jej problemów, w tym projektowo-technicznych, oraz chcących zaprezentować swoją pracę na forum międzynarodowym.

Zabudowa na obszarach zurbanizowanych, zagrożonych oraz trudnych stanowi duże wyzwanie dla współczesnych nauk technicznych, zwłaszcza w dziedzinach: urbanistyki, architektury i budownictwa. Konferencja – o charakterze międzynarodowym – adresowana jest do reprezentantów różnych dyscyplin nauki i działalności praktycznej, którzy są bezpośrednio zainteresowani podnoszeniem jakości środowiska zbudowanego, a także badaniami naukowymi w tym zakresie.

Termin:

3 marca 2017
Kategoria

Lokalizacja

Aula Główna Politechniki Świętokrzyskiej

Organizator

Politechnika Świętokrzyska
Telefon
41 34 24 444
Strona
http://tu.kielce.pl/

Udostępnij