Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

XXV Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH

Największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej targi nowoczesnych maszyn rolniczych i techniki rolniczej organizowane w halach wystawienniczych zapraszają na trzy dni pełne nowości, wiedzy i atrakcji! Nowy sezon rolniczy warto rozpocząć w Targach Kielce podczas XXV Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH  od 15 do 17 marca 2018.

O tym, że AGROTECH w Targach Kielce to od lat ulubione targi polskich rolników i niezwykle ważne miejsce dla całej branży rolniczej, nikogo nie trzeba przekonywać. Liczby mówią same za siebie, a statystyki odwiedzin kolejnych edycji wciąż rosną czyniąc je jednym z najważniejszych wydarzeń na mapie wystaw branży rolniczej w Polsce.

Zakres branżowy targów obejmuje ekspozycje najnowszych ciągników, maszyn rolniczych, narzędzi i urządzeń do produkcji roślinnej i zwierzęcej oraz środki do produkcji rolniczej  takie jak: nasiona roślin rolniczych, środki ochrony roślin i nawozypasze i dodatki paszowe.

Tradycją AGROTECHU są Złote Medale Targów Kielce i Puchar Ministra Rolnictwa przyznawane na uroczystej gali – za najlepsze produkty prezentowane na targach oraz osiągnięcia dla polskiego rolnictwa.

25 odsłona Międzynarodowych Targów AGROTECH  to  plejada światowych brandów i najlepsze polskie marki. Jak zwykle, towarzyszyć im będzie ekspozycja targów LAS-EXPO.

Zapraszamy na jubileuszową, XXV edycję targów AGROTECH XIX LAS-EXPO 15-17 marca 2019 roku do Targów Kielce!

Event Tags

Początek:

Marzec 15

Koniec:

Marzec 17
Kategoria

Lokalizacja

Targi Kielce
Zakładowa 1
Kielce,

Organizator

Targi Kielce
Strona
http://targikielce.pl/pl/

Udostępnij