Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

XXIV Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL

Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL na stałe zapisały się już w kalendarzu największych, cyklicznie odbywających się wydarzeń branżowych w Targach Kielce. Poprzednie edycje przedsięwzięcia pokazały, jak duże zainteresowanie na całym świecie wzbudza przewodni temat wydarzenia. PLASTPOL  to ponad 910 wystawców z 39 krajów  i  blisko  20 tys. zwiedzających.

Podczas targów eksperci zaprezentują najnowsze dane dotyczące przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy w Polsce, i w Europie. Tradycyjnie nie zabraknie konferencji połączonych z panelami dyskusyjnymi, seminariów, spotkań matchmakingowych i networkingowych oraz rozstrzygnięcia branżowych plebiscytów.

Podczas  specjalistycznych konferencji połączonych z panelami dyskusyjnymi będzie można dowiedzieć się więcej o innowacyjnych metodach przetwórstwa tworzyw sztucznych, w tym produkcji form wtryskowych, optymalizacji procesu produkcyjnego.

Targi  PLASTPOL to wiedza plus  biznesowe spotkania, gdzie osoby związane z branżą mogą  odbyć wiele owocnych rozmów i rozszerzyć sieć swoich biznesowych kontaktów.

Event Tags

Termin

Początek
6 października 2020 @ 08:00
Koniec
9 października 2020 @ 17:00
Kategoria

Lokalizacja

Targi Kielce
Zakładowa 1
Kielce, 25-672 Polska

Organizator

Targi Kielce
Strona
http://targikielce.pl/pl/

Udostępnij