Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

XX Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH

Od 20 lat targi EKOTECH zrzeszają branżowych przedsiębiorców, przedstawicieli samorządów i pracowników naukowych, dając im możliwość zapoznania się z najnowszym sprzętem, technologiami, ale także trendami dotyczącymi gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Jubileuszowa edycja targów potrwa aż trzy dni!

Targi EKOTECH to jedno z najważniejszych wydarzeń branży komunalnej w Polsce. Tegoroczna edycja rozpocznie się 27 lutego i potrwa do 1 marca. Co roku do kieleckiego ośrodka wystawienniczego przyjeżdżają najwięksi krajowi i zagraniczni wystawcy związani z ochroną środowiska  oraz gospodarką odpadami. Wydarzenie cieszy się także niesłabnącą popularnością wśród zwiedzających – wśród nich znajdują się nie tylko branżowi przedsiębiorcy, ale także pracownicy administracji publicznej oraz przedstawiciele świata nauki.

EKOTECH gromadzi przedstawicieli branży gospodarki odpadami oraz osoby zajmujące się ochroną środowiska. To jedno z najstarszych i największych wydarzeń tej gałęzi gospodarki w Polsce. W jego trakcie właściciele firm produkujących kosze na śmieci, maszyny do ich szybkiego opróżniania, biodegradowalne worki na odpady, a także maszyny, pozwalające utrzymać czystość przestrzeni publicznej mogą przedstawić swoją ofertę licznym zwiedzającym. Warto podkreślić, że gośćmi targów EKOTECH nie są przypadkowe osoby – to przedstawiciele instytucji publicznych, właściciele firm przemysłowych, a także samorządowcy. To podczas kieleckiego wydarzenia wystawcy spotykają się z kontrahentami, aby złożyć deklaracje współpracy i podpisać umowy.

Event Tags

Początek:

Luty 27

Koniec:

Marzec 1
Kategoria

Lokalizacja

Targi Kielce
Zakładowa 1
Kielce,

Organizator

Targi Kielce
Strona
http://targikielce.pl/pl/

Udostępnij