Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

XIX Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO

Targi LAS – EXPO w Targach Kielce to najświeższa wiedza branżowa oraz prezentacje najnowszego sprzętu, które co roku przyciągają rzesze zwiedzających. Ubiegłoroczna edycja zakończyła się ogromnym sukcesem!

Targi LAS-EXPO w edycji 2018 odwiedziło ponad 70.000 osób.  Ekspozycja Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi, jednego z najważniejszych wydarzeń polskiej branży, zgromadziła 56 firm z Polski, Włoch, Słowenii i Niemiec. Tradycyjnie, od 18 lat towarzyszyła targom techniki rolniczej AGROTECH.

Jak zwykle wśród wystawców, zjawią się wszystkie najważniejsze organizacje i przedsiębiorstwa związane z gospodarką leśną. Od regionalnych dyrekcji Lasów Państwowych i nadleśnictw poprzez producentów maszyn i urządzeń leśnych po systemy informatyczne, szkółkarstwo, nasiennictwo, ochronę przeciwpożarową i przed szkodnikami. Będą także wydawnictwa czasopism i publikacji dotyczących leśnictwa.

Na tego typu imprezach na pierwszy plan zwykle wysuwają się maszyny. Zwłaszcza, że w Kielcach zostaną one wystawione nie tylko w halach, lecz także pod gołym niebem. Będzie można też zobaczyć rębaki, piły, łuparki, rozdrabniacze i inne sprzęty przy pracy.

Zapraszamy na XIX LAS-EXPO 15-17 marca 2019 roku do Targów Kielce!

Event Tags

Początek:

Marzec 15

Koniec:

Marzec 17
Kategoria

Lokalizacja

Targi Kielce
Zakładowa 1
Kielce,

Organizator

Targi Kielce
Strona
http://targikielce.pl/pl/

Udostępnij