Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Wystawa „Polska reklama socjalistyczna w latach 1945-1989. O reklamie, której nie było?” w Bibliotece Uniwersyteckiej UJK

Biblioteka Uniwersytecka UJK zaprasza na wystawę „Polska reklama socjalistyczna w latach 1945-1989. O reklamie, której nie było?”, którą przygotowała dr Judyta Ewa Perczak. Zaprezentowane zostaną między innymi etykiety handlowe, plakaty, wysyłkowe katalogi ofertowe, gadżety firmowe dla klientów, opakowania produktów spożywczych, torby reklamowe, pocztówki dźwiękowe oraz etykiety zapałczane.

Ekspozycję przygotowała dr Judyta Ewa Perczak z Instytutu Dziennikarstwa i Informacji UJK, która specjalizuje się w reklamie i public relations, współczesnych środkach komunikowania masowego oraz w historii reklamy i mediów.

Otwarcie wystawy w Galerii Uniwersyteckiej zaplanowano w środę, 7 lutego o godz. 17.00. Ekspozycja będzie czynna do piątku, 6 kwietnia, a podczas trwania wystawy odbędzie się również wykład na temat reklamy socjalistycznej.

Zapisy dla grup zorganizowanych pod nr telefonu: (41) 349 71 75 (od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-15:00) lub mailowo: aneta.tkacz@ujk.edu.pl

Początek:

Luty 7

Koniec:

Kwiecień 6

Cost

Darmowy
Kategoria

Lokalizacja

Biblioteka Uniwersytecka UJK
Ul. Świętokrzyska 21E
Kielce,

Organizator

Uniwersytet Jana Kochanowskiego
Telefon
41 349 72 94
Strona
http://www.ujk.edu.pl/

Udostępnij