Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Wracają warsztaty w ECN

Wracają warsztaty w ECN

Energetyczne Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego zaprasza na warsztaty popularnonaukowe w laboratorium.

Od wtorku do piątku o godz. 14:00 oraz w soboty o godz. 13:00 uczestnicy zajęć przeniosą się w świat programowania i robotów. Spotkają się z Ozobotami – maleńkimi, wesołymi kuleczkami, które rozpoznają kolory i potrafią wykonywać polecenia. Młodzi adepci programowania będą mieli za zadanie zlecić robotom misję do zrealizowania, a będzie to możliwe dzięki narysowanym na kartce papieru liniom oraz zastosowaniu kolorowych komend.

Ze względu na ograniczenia związane ze stanem epidemii w warsztatach może wziąć udział maksymalnie 10 osób. Odległość między stanowiskami wynosi 1,5 m, a na jednego uczestnika przypada 1 stolik oraz przestrzeń nie mniejsza niż 4 m2. Przed wejściem do laboratorium każdy z uczestników jest zobowiązany do dezynfekcji rąk, a w zajęciach może uczestniczyć w rękawiczkach oraz z zasłoniętymi ustami i nosem. Przed rozpoczęciem zajęć prosimy o zapoznanie się z procedurą udziału w warsztatach.

Warsztaty są kierowane do dzieci od 5 roku życia. Koszt udziału wynosi 13 zł/os. Dzieci poniżej 13 roku życia mogą brać udział w zajęciach jedynie pod opieką dorosłych, którzy również dokonują zakupu biletów. Zajęcia trwają 45 minut. Aby wziąć udział w warsztatach należy zarezerwować wcześniej miejsca pod nr 41 278 72 50, a następnie uiścić opłatę w kasie Centrum (preferujemy płatności bezgotówkowe) lub dokonać zakupu biletów przez stronę www.bilety.ecn.kielce.pl.

Początek:

Czerwiec 16

Koniec:

Czerwiec 30

Cost

PLN13

Lokalizacja

Energetyczne Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego
ul. Olszewskiego 6
Kielce, 25-663

Telefon

(41) 278 72 50

Organizator

Energetyczne Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego
Telefon
41 278 72 50
Email
ecn@technopark.kielce.pl
Strona
http://ecn.kielce.pl/index.php/pl/strona-glowna/

Udostępnij