Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Walentynki z energią

W sobotę 15 lutego w laboratorium Energetycznego Centrum Nauki KPT będzie czuć miłosną atmosferę, a to za sprawą Święta Zakochanych. Serdecznie zapraszamy na walentynkowe familijne warsztaty.
Czym jest prąd? Jak zbudować obwód elektryczny, aby nie doprowadzić do zwarcia? Poznaj materiały, które przewodzą prąd, a które go izolują. Dowiedz się jak prawidłowo stworzyć obwód i zbuduj zegar, korzystając
z naturalnej baterii – cytryny. Zaskocz swoją ukochaną/ukochanego, przygotowując wyjątkową kartkę walentynkową, zasilaną energią płynącą prosto z serca.

Na zajęcia zapraszamy o godz. 13:00 oraz 14:00. Koszt udziału wynosi 8 zł/os. Warsztaty trwają 45 minut. Bilety można kupić przez stronę internetową bilety.ecn.kielce.pl lub w kasach Centrum. Zajęcia kierowane są do dzieci od 5 roku życia razem z rodzicami/opiekunami. Każde dziecko poniżej 13 roku życia musi znajdować się pod opieką dorosłego, którego obowiązuje bilet wstępu. Zachęcamy również do wcześniejszej rezerwacji miejsc na rezerwacjeecn@technopark.kielce.pl. Liczba miejsc ograniczona.

Koszt wynosi 8 zł/os.

Termin

Luty 15

Godzina

13:00 - 13:45
Kategorie
,

Lokalizacja

Energetyczne Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego
ul. Olszewskiego 6
Kielce, 25-663

Telefon

(41) 278 72 50

Organizator

Energetyczne Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego
Telefon
41 278 72 50
Email
ecn@technopark.kielce.pl
Strona
http://ecn.kielce.pl/index.php/pl/strona-glowna/

Udostępnij