Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.
Instytut Dizajnu w Kielcach ID Kielce

Tytan Krzem Powietrze

Głównym medium projektu są tkaniny, dodatkowo wzmocnione substancjami zwiększającymi wydajność procesów. Zaprojektowane w ten sposób przedmioty zwracają uwagę na to, jak ważna jest jakość powietrza, oraz w jaki sposób wpływają na nią materiały, którymi się otaczamy. W zależności od przestrzeni i pożądanej skali działania mogą występować w różnych wielkościach.
Wystawa potrwa w dn. 10.07 -30.08.20. Można ją zwiedzać od wtorku do piątku w godz. 12:30-18:00.
Pamiętajcie o środkach ochrony! W Instytucie Dizajnu oraz Ambasadzie Dizajnu obowiązuje noszenie maseczki ochronnej oraz rękawiczek.

Paulina Kwiatkowska jest absolwentką Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu i Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Studiowała także na Akademie Beeldene Kunsten w Maastricht. Zajmuje się projektowaniem produktów, interesuje się społecznymi uwarunkowaniami designu. Odbyła staż w studio Joine Office for Design w Eindhoven, z którym współpracuje do dzisiaj. Od 2015 roku pracuje dla Tomasza Augustyniaka. Jest założycielką pracowni projektowej Paulina Kwiatkowska Studio. Jej projekty były wyróżnione w konkursach, m. in. Graduation Projects, Young Design, Coming out!, Make me!, programie stypendialnym Yes, Global Grad Show, Green Product Award oraz prezentowane w ramach Warsaw Home, Arena Design, Dutch Design Week, Budapest Design Week, Vienna Design Week i Dubai Design Week.

Termin

Początek
10 lipca 2020 @ 12:30
Koniec
28 sierpnia 2020 @ 18:00

Cost

Darmowy
Kategoria

Lokalizacja

Ambasada Dizajnu w Kielcach
ul. Wesoła 38
Kielce,

Telefon

(41) 367 68 01

Organizator

Instytut Dizajnu w Kielcach
Telefon
(41) 367 68 01 w. 117
Email
info@idkielce.pl
Strona
http://www.idkielce.pl

Udostępnij