Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Targi dla branży muzycznej

W kalendarzu kieleckiego ośrodka wystawienniczo – kongresowego zadebiutuje nowa, wystawa Digital Stage Europe PRO AUDIO and LIGHT EVENT. Pierwsza edycja już od 7 do 9 marca 2019 w Targach Kielce.

Wydarzenie powstało z myślą o społecznościach dźwiękowców, muzyków osób zajmujących się eventami oraz dla wzmocnienia tego przemysłu. Poland Music Expo to połączenie bogatej oferty targowej z szeregiem konferencji i szkoleń.

Premierowe targi są odpowiedzią dla rozwoju rynku muzycznego i wzrastającego zapotrzebowania na dodatkową przestrzeń biznesową. Nowe wydarzenie w kieleckim ośrodku targowym to szansa nawiązywania kontaktów między firmami z branży i doskonałe miejsce do przedstawienia premier produktowych i muzycznych.

Podczas Digital Stage Europe PRO AUDIO and LIGHT EVENT  będzie można zobaczyć, m.in. najnowszy sprzęt studyjny, estradowy, nagłośnieniowy czy oświetleniowy. Wydarzenie w Targach Kielce adresowane jest do producentów i wydawców muzycznych, producentów radiowych, realizatorów dźwięków i właścicieli studiów nagraniowych, zawodowych DJ’ów, profesjonalnych i amatorskich zespołów muzycznych oraz kompozytorów. Jednym słowem – Poland Music Expo jest dla wszystkich tych, którzy na różnych płaszczyznach mają do czynienia z muzyką. Wśród wystawców znajdą się także wydawnictwa muzyczne, agencje reklamowe
i firmy consultingowe zajmujące się promocją.

Digital Stage Europe 2019 PRO AUDIO and LIGHT EVENT dla tych, którzy żyją z i dla muzyki!

Event Tags

Początek:

Marzec 7

Koniec:

Marzec 9
Kategorie
, , ,

Lokalizacja

Targi Kielce
Zakładowa 1
Kielce,

Organizator

Targi Kielce
Strona
http://targikielce.pl/pl/

Udostępnij