Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.
Instytut Dizajnu w Kielcach ID Kielce

Kielecka mozaika

Przed nami kolejne warsztaty z cyklu #DizajnNaWynos, które startują 07.07. o godz. 13:00. Będziemy budować Kielecką Mozaikę z czerwonej gliny!
Każdy uczestnik dostanie kawałek materiału, z którego stworzy własne wyobrażenie postaci z legend świętokrzyskich – czarownic, zbójów, dzików i jeleni, czy płaskorzeźby obrazujące walory regionu, zielone lasy oraz charakterystyczne miejsca.
Gotowe kawałki trafią do Instytutu Dizajnu (termin oddania do 20 lipca). Po wysuszeniu prac i wypale w piecu ceramicznym, nastąpi połączenie małych rzeźb tak, by stworzyły kolorową mozaikę, którą zaprezentujemy w przestrzeni publicznej.
Dodatkowo przygotowany przez pracowników Instytutu film instruktażowy pomoże w prosty i bezpieczny sposób wykonać mozaikę w domu.

Jak wziąć udział z zajęciach?
Zestawy (30 szt.) można odebrać na recepcji ID w dn. 07-14.07.2020 w godz. 13:00-17:00. Każda osoba, która chciałaby dostać własny komplet będzie proszona o pozostawienie podpisu na liście uczestników warsztatów (oznacza to, że jedna osoba dorosła może odebrać jeden zestaw!). Obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy.
Pamiętajcie o środkach ochrony! W Instytucie Dizajnu obowiązuje noszenie maseczki ochronnej oraz rękawiczek.

Termin

Początek
Lipiec 7 @ 13:00
Koniec
Lipiec 14 @ 17:00

Cost

Darmowy
Kategoria

Lokalizacja

Instytut Dizajnu w Kielcach
ul. Zamkowa 3, 25–009 Kielce

Organizator

Instytut Dizajnu w Kielcach
Telefon
(41) 367 68 01 w. 117
Email
info@idkielce.pl
Strona
http://www.idkielce.pl

Udostępnij