Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

II Targi Obróbki Cieplnej Metali HEAT TREATMENT

II Targi Obróbki Cieplnej Metali HEAT TREATMENT odbędą się od 14 do 16 października. To unikatowe wydarzenie w tej części Europy, dedykowane szerokiej grupie firm związanych z obróbką cieplną i urządzeń grzejnych, które podczas pierwszej edycji zgromadziło wielu zagranicznych wystawców.

Zakres branżowy drugiej edycji wystawy obejmuje piece i urządzenia do obróbki cieplnej, piece i urządzenia do obróbki cieplno-chemicznej, piece do topienia i przetrzymywania stopów oraz urządzenia do modyfikacji stopów. Podczas targów zaprezentują się również  czołowi producenci komponentów i materiałów eksploatacyjnych, a także urządzeń kontrolno-pomiarowych.  HEAT TREATMENT to również najnowsze procesy i technologie do obróbki cieplnej.

Firmy z branży obróbki cieplnej od kilku lat coraz liczniej prezentują się na targach METAL, co ma swoje odzwierciedlenie we wzrastającej liczbie zwiedzających. Zwiększone zaangażowanie firm, które dostarczają piece i inne urządzenia do obróbki cieplnej oraz oferują usługi polskim przedsiębiorcom, wynika z dobrej koniunktury i sytuacji gospodarczej w naszym kraju. Sprzyjający klimat dla inwestycji jest zachętą do zakupów nowoczesnych maszyn i urządzeń oraz technologii. Polskie firmy ciągle unowocześniają swój park technologiczny podnosząc jakość produktów i usług do najwyższych światowych poziomów. Tym samym zwiększają szanse polskiego przemysłu i jego konkurencyjność na arenie międzynarodowej

Event Tags

Termin

Początek
14 października 2020 @ 08:00
Koniec
16 października 2020 @ 17:00
Kategoria

Lokalizacja

Targi Kielce
Zakładowa 1
Kielce,

Organizator

Targi Kielce
Strona
http://targikielce.pl/pl/

Udostępnij