Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

II Salon Produktów Ekologicznych ECO-STYLE

Salon Produktów Ekologicznych Eco-Style po raz kolejny w Targach Kielce

Ekologiczne pieczenie chlebów, tradycyjne receptury wędlin, eko-kosmetyki i ekologiczne produkty do domowego użytku to i wiele innych produktów dla świadomych konsumentów zostanie zaprezentowanych na stoiskach Salonu Eco-Style w Targach Kielce.

Zwiedzający, którzy odwiedzili poprzednia edycję targów, docenili kierunek, jaki wytyczyła wystawa, podążając za ekologicznymi, światowymi trendami i stylem życia. 

Targi żywności ekologicznej, naturalnej i tradycyjnej odwiedza  blisko 20 000 zwiedzających. Podczas Salonu konsumenci mają niepowtarzalną okazję, by poznać szeroką gamę produktów wysokiej ekologicznej jakości, ale przede wszystkim spotykać ich wytwórców. Na stoiskach ze zdrową żywnością prezentowane są unikalne, często „babcine” procesy wytwarzania produktów. Prawdziwym hitem jest  pieczenie chleba na stoisku Stowarzyszenia Polska Ekologia.  Pieczywo z ziaren zbóż ekologicznych, z wyjątkowymi naturalnymi dodatkami smakowymi, jak na przykład węgiel drzewny ciesz  się wielkim zainteresowaniem. Zwiedzający nie tylko mogą na żywo obserwować proces przygotowywania i pieczenia, ale także degustować wyjątkowe pieczywo.

Event Tags

Początek:

Kwiecień 5

Koniec:

Kwiecień 7
Kategorie
,

Lokalizacja

Targi Kielce
Zakładowa 1
Kielce,

Organizator

Targi Kielce
Strona
http://targikielce.pl/pl/

Udostępnij