Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Festiwal Stomatologii Praktycznej DENTOPOLIS

Największa w Polsce konferencja stomatologów DENTOPOLIS – Festiwal Stomatologii Praktycznej to, od 16 lat  wyjątkowe spotkanie profesjonalistów poszukujących nowych doświadczeń i stałego wzbogacania własnej wiedzy i praktycznego doświadczenia. Na wyjątkowość tego wydarzenia wpływają: atmosfera, daleka od kongresowej oficjalności, nazwiska prelegentów z całego świata, a także różnorodność  i mnogość tematów poruszanych podczas konferencji.

W nowoczesnych salach  konferencyjnych  Centrum Kongresowego Targów Kielce, od 17 do 20 maja będzie można wysłuchać wykładów znanych i cenionych polskich i zagranicznych specjalistów w dziedzinie stomatologii praktycznej. Organizator festiwalu – Wydawnictwo Kwintesencja, co roku  na to ważne wydarzenie branżowe przygotowuje program szkoleniowy o bezprecedensowej różnorodności, w profesjonalnym wydaniu ponad 30 wykładowców, którymi są najlepsi profesorowie z całego świata.

 Festiwal Stomatologii Praktycznej DENTOPOLIS to także bogata ekspozycja firm prezentujących najnowsze technologie stosowane w branży, a także szereg  artykułów niezbędnych w codziennej pracy stomatologów.

 Wydarzenie niezmiennie, już od 16 lat, cieszy się ogromną popularnością. W roku ubiegłym w  konferencji  wzięło udział blisko 900 osób.

Festiwal Stomatologii Praktycznej DENTOPOLIS 2017 w Targach Kielce

 

 

 

Event Tags

Początek:

17 maja 2018

Koniec:

20 maja 2018
Kategoria

Lokalizacja

Centrum Kongresowe Targów Kielce
ul. Zakładowa 1
Kielce, Polska

Udostępnij