Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

CAŁUJĘ TWOJĄ DŁOŃ MADAME…

kck logo

Koncert wypełnią kultowe piosenki z tekstami najwybitniejszych polskich bardów, okraszone zabawną, zaskakującą, satyryczną narracją. Całość nawiązuje do tradycyjnych polskich biesiad poetyckich, w których w lekkiej, humorystycznej formie artyści odnoszą się do najbardziej żywotnych problemów współczesności.

Wystąpią:

Krzysztof Daukszewicz – satyryk, poeta, kompozytor, gitarzysta i piosenkarz. Rozśmiesza do łez współczesna satyrą na nasze rodzime absurdy oraz politykę.

Bogusław Nowicki – literat, autor tekstów kilkuset piosenek i utworów satyrycznych, kompozytor, wykonawca piosenki autorskiej. Autor niezwykłych piosenek, które mówią o człowieku, jego marzeniach i tęsknotach.

Kuba Sienkiewicz- polski muzyk rockowy, wokalista i gitarzysta, autor tekstów, lider zespołu Elektryczne Gitary. Nagrał ponad 10 płyt, pisze cały czas znakomite piosenki.

 

W koncercie zobaczymy ponadto gości specjalnych w wykonaniu, których usłyszymy najpiękniejsze polskie i francuskie piosenki o miłości.

Dorota Lanton – aktorka i piosenkarka, znana jako Julia z KLANU. Z ogromnym powodzeniem wykonuje w oryginale największe przeboje Piaf, Brela, Baker, Bruni, nawiązując do klimatu kabaretów paryskich lat 30-tych.

Krzysztof Tyniec – „najprzyjemniejszy polski aktor”, wybitny artysta estradowy, występujący w wielu telewizyjnych programach kabaretowych, zwycięzca TAŃCA Z GWIAZDAMI. Wydał ostatnio płytę z autorskimi piosenkami.

Kierownikiem muzycznym będzie Marek Stefankiewicz-znakomity pianista i kompozytor, znany z BUDKI SUFLERA.

Termin

5 marca 2017

Godzina

18:00 - 20:00
Kategoria

Lokalizacja

Kieleckie Centrum Kultury
plac Moniuszki 2B, 25-334 Kielce

Organizator

Kieleckie Centrum Kultury
Telefon
(41) 343 81 42
Email
kasa@kck.com.pl
Strona
http://www.kck.com.pl

Udostępnij