Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Bożyszcze Kobiet

6.04.2019r.,
godz. 18.00,
Duża Scena KCK

Marzyliście kiedyś o czymś szalonym? Barney – bohater spektaklu „Bożyszcze kobiet” z Teatru Capitol miał właśnie takie marzenie. Wiódł poczciwe, spokojne, szczęśliwe życie u boku kobiety, która nie dość, że była jego żoną, to na dodatek również przyjaciółką. Miał mądre, pracowite dzieci, a nawet własny biznes, który przynosił sensowne pieniądze. Życie Barney’a było tak poukładane, że dokładnie wiedział, co go czeka następnego dnia. Brakowało mu w życiu odrobiny szaleństwa, więc postanowił… zdradzić żonę!

 

Fenomenalny Piotr Gąsowski w wielu momentach doprowadzi Państwa do śmiechu. Jego głos, ruchy, tańce nie mają sobie równych. Kobiece kreacje Hanny Śleszyńskiej i Anny Modrzejewskiej- wszystkie tak różne i tak wyjątkowe zarazem. Helen przykuwała wzrok swoją ponętnością, Bobby skradła moje serce lekkością i radością. Z kolei Jenny była przekochaną, czułą przyjaciółką, która brakiem pewności siebie, powodowała kolejne zabawne sytuacje.

Finał spektaklu ukazuje jedną mądrość, którą warto zapamiętać – szczęście jest bliżej niż nam się to wydaje. Czasem wystarczy tylko przestać szukać go na oślep, usiąść na chwilę i zrozumieć jego sens.

Bilety w cenach: 80, 90 i 100 zł do nabycia w kasach WDK, ORBIS, OMNIA, Agencji POP ART  tel. 604 496 001, 607 217 617  oraz na KupBilecik.

Termin

Kwiecień 6

Godzina

18:00 - 20:00

Cost

PLN80 - PLN100
Kategoria

Lokalizacja

Kieleckie Centrum Kultury
plac Moniuszki 2B, 25-334 Kielce

Organizator

Kieleckie Centrum Kultury
Telefon
(41) 343 81 42
Email
kasa@kck.com.pl
Strona
http://www.kck.com.pl

Udostępnij