Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

KIDS’ TIME

Największa w historii targów liczba wystawców i zwiedzających, osiem  hal wystawienniczych, premiery rynkowe i nowości. Wciąż rosnąca liczba wystawców spoza granic naszego kraju, międzynarodowe autorytety i wizyty delegacji zagranicznych – to niezbity dowód na to, że kielecka impreza stanowi istotny punkt na międzynarodowej mapie targów branży dziecięcej.

Po raz kolejny targi KIDS’ TIME zapiszą się w historii Targów Kielce, jako niezwykle udane. Wystawa, która odbywała się od 21 do 23 lutego 2018, zgromadziła 520 firm z 22 krajów świata, takich jak: Belgia, Białoruś, Chiny, Czechy, Finlandia, Hiszpania, Holandia, Hong Kong, Litwa, Łotwa, Niemcy, Polska, Portugalia, Rosja, Słowacja, Stany Zjednoczone, Szwecja, Turcja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania i Włochy. Wydarzenie, o łącznej powierzchni ponad 19 000 mkw, zajęło wszystkie 7 hal kieleckiego ośrodka wystawienniczo – kongresowego oraz specjalnie dobudowaną halę H. Najnowszą ofertę zabawek, wózków, fotelików samochodowych, mebli, tekstyliów i artykułów dziecięcych obejrzało 7515 zwiedzających.

Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME Kids’ Time odbędą się w Kielcach już po raz dziesiąty. To przegląd najnowszych osiągnięć branży dziecięcej. 

Szczegóły www.kidstime.pl

Event Tags

Początek:

Luty 20

Koniec:

Luty 22
Kategoria

Lokalizacja

Targi Kielce
Zakładowa 1
Kielce, 25-672 Polska

Organizator

Targi Kielce
Strona
http://targikielce.pl/pl/

Udostępnij