Ładowanie Wydarzenia
Szukaj Wydarzenia

Event Views Navigation

Minione Wydarzenia

Styczeń 2019

Fortepianowy koncert charytatywny „MAKSYMalnie dla Nadii” w Pałacyku Zielińskiego

  Dom Środowisk Twórczych - Pałacyk Tomasza Zielińskiego zaprasza  w sobotę, 5 stycznia o godz. 18:00 na fortepianowy koncert charytatywny "MAKSYMalnie dla Nadii" w wykonaniu Maksyma Rzemińskiego połączony z licytacjami na rzecz 9-letniej Nadii Szostak. Wstęp - dowolna darowizna do puszki. Nadia to 9 - letnia dziewczynka, która potrzebuje pilnie serii skomplikowanych operacji i rehabilitacji. Dzięki nim, jest szansa, że będzie mogła wstać z wózka i samodzielnie chodzić. Maksym to uznany pianista, który swoją wirtuozerią chce pomóc Nadii w walce o zdrowie. Podczas koncertu odbędzie się licytacja na rzecz Nadii.

Dowiedz się więcej »
05I
Dom Środowisk Twórczych Ul. Zamkowa 5
Kielce,
Darmowy

Nawiedzenie Trzech Króli – Orszak Trzech Króli w Kielcach

Nawiedzenie Trzech Króli - Orszak Trzech Króli w Kielcach Wojewódzki Dom Kultury i Kuria Diecezjalna w Kielcach zapraszają na „Nawiedzenie Trzech Króli”. Po Mszy święta o godz. 13.00, sprawowanej pod przewodnictwem biskupa Mariana Florczyka w Bazylice Katedralnej, nastąpi przejście na plac Jana Pawła II. Przybędą tam królewskie orszaki, które wyruszą z kieleckiego Rynku, aby pokłonić się nowonarodzonemu Jezusowi i złożyć Mu dary. O godz. 13.00 w katedrze zaplanowana jest uroczysta Msza święta. Ok. godz. 13.40 na Rynku przy choince zbierze się orszak, który przemaszeruje ul. Dużą na plac Jana Pawła II. Ok. godz. 14.00 rozpocznie się wspólne śpiewanie kolęd.

Dowiedz się więcej »
06I
Plac Jana Pawła II plac Jana Pawła II
Kielce, Świętokrzyskie Polska

Piłka ręczna: Korona Handball Kielce – UKS PCM Kościerzyna

PGNiG Superliga: Korona Handball Kielce - UKS PCM Kościerzyna

Dowiedz się więcej »
06I
Hala sportowa MOSiR ul. Krakowska 72
Kielce,

X Jubileuszowa Wokalna Bitwa Morska w Pałacyku Zielińskiego

  Dom Środowisk Twórczych - Pałacyk Tomasza Zielińskiego zaprasza  w niedzielę, 6 stycznia o godz. 17:00 na X Jubileuszową Wokalną Bitwę Morską, podczas której wystąpią "Klang" kontra "The Nierobbers". Wstęp 15 zł do 3.01, potem 20 zł, bilety dostępne od 17.12.

Dowiedz się więcej »
06I
Dom Środowisk Twórczych Ul. Zamkowa 5
Kielce,
Darmowy

Spotkanie z Wiesławem Myśliwskim w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej

  Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Witolda Gombrowicza zaprasza w poniedziałek, 7 stycznia o godz. 17.30 na spotkanie autorskie z Wiesławem Myśliwskim.

Dowiedz się więcej »
07I
Wojewódzka Biblioteka Publiczna Ul. ks. P. Ściegiennego 13
Kielce,
PLN35 - PLN40

KONCERT KARNAWAŁOWY PRZETAŃCZYĆ CAŁĄ NOC…

Wyjątkowy, pełen wzruszeń i radości koncert, który przeniesie nas w cudowny świat najsłynniejszych przebojów z całego świata, zaś wielka diva arii musicalowych i operetkowych oczaruje Państwa nie tylko swoją popisową Arią ze śmiechem. Wszak Grażyna Brodzińska to Pierwsza Dama polskiej sceny klasycznej! Obdarzona mistrzowskim kunsztem wokalnym, niezwykłą siłą wyrazu i czarującą osobowością, na estradzie emanuje ogromną kulturą muzyczną, wielką urodą i elegancją.

Dowiedz się więcej »
11I
Filharmonia Świętokrzyska im. Oskara Kolberga w Kielcach Ul. Żeromskiego 12
Kielce,

Siatkówka: Buskowianka Kielce – APP Krispol Września

Siatkówka: Buskowianka Kielce - APP Krispol Września

Dowiedz się więcej »
12I
Hala Widowiskowo-Sportowa MOSiR ul. Żytnia 1
Kielce, Świętokrzyskie 25-018 Polska
Darmowy

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kielcach

  27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kielcach - program znajdziecie pod tym linkiem www.echodnia.eu

Dowiedz się więcej »
13I

Koncert „Betlejem w Kielcach”

  Koncert Betlejem w Kielcach Już kolejny raz 13 stycznia 2019 r. o godz. 18.00 w Hali Legionów w Kielcach (ul. Leszka Drogosza 2) będzie miało miejsce „Betlejem w Polsce”. Jest to profesjonalne wydarzenie o charakterze ewangelizacyjnym, dobroczynnymi kulturotwórczym, podczas którego będzie można usłyszeć najpiękniejsze kolędy z różnych stron świata w fenomenalnych muzycznych aranżacjach i opracowaniach literackich z różnych epok, kultur i stron świata. Koncert odbędzie się w 14. największych miastach w Polsce! Podczas tego koncertu będą wykonywane utwory bożonarodzeniowe z Polski, Armenii, z krajów arabskich; kompozycje serbskie, norweskie, niemieckie, angielskie, irlandzkie, baskijskie, cejlońskie, ukraińskie, hebrajskie, etiopskie i te stworzone przez kanadyjskich Indian. Zaśpiewają dla Was niezwykli artyści: Grażyna Łobaszewska, Kamil Bednarek, Antonina Krzysztoń, Józef Broda, Adam Krylik, Mate.O, Dana Vynnytska, Agnieszka Musiał, Dawid Kwiatkowski, Bovska. Do chóru wybitnych wokalistów dołączy także publiczność, by w wspólnie zanucić piękne polskie kolędy. Zagrają słynny Atom String Quartet, fenomenalne Kapela Maliszów oraz bułgarsko-rumuńska orkiestra dęta - Fanfara Moldova. Pod kierownictwem Jana Smoczyńskiego wystąpią wyjątkowi wokaliści i instrumentaliści z Polski oraz ze świata, m. in.: Yazeed Sakhnini - Arab z Nazaretu, Adeba – perkusista o syryjsko-ormiańskich korzeniach, Yaron Cherniak – Żyd z Jerozolimy. Ponad 2 godziny muzycznych doznań i świątecznych emocji. Zgodnie z piękną tradycją podzielimy się opłatkiem i złożymy sobie życzenia. Przeżyj to z nami! Dochód z trasy koncertowej „Betlejem w Polsce” jest przeznaczony na pomoc dla osób potrzebujących. Dotychczas odbyło się 26. takich koncertów, w których uczestniczyło 125 tysięcy osób. Akcja ta posiada patronat Przewodniczącego Episkopatu Polski księdza arcybiskupa Stanisława Gądeckiego oraz biskupa kieleckiego Jana Piotrowskiego. Więcej informacji: http://www.betlejemwpolsce.pl/pl/betlejem-w-kielcach http://www.diecezja.kielce.pl/betlejem-w-kielcach  

Dowiedz się więcej »
13I
Hala Legionów Ul. Leszka Drogosza 2
Kielce,
PLN24 - PLN28

KANON POLIHYMNII

8 LUTEGO, PIĄTEK | 19.00, SALA KONCERTOWA
MAJA SYRNICKA skrzypce
ORKIESTRA SYMFONICZNA FŚ
MAREK PIJAROWSKI dyrygent
G. ROSSINI Uwertura do opery Włoszka w Algierze
W. A. MOZART V Koncert skrzypcowy A-dur KV 219
L. van BEETHOVEN II Symfonia D-dur op. 36

Dowiedz się więcej »
16I
Filharmonia Świętokrzyska im. Oskara Kolberga w Kielcach Ul. Żeromskiego 12
Kielce,
+ Export Events