Ładowanie Wydarzenia
Szukaj Wydarzenia

Event Views Navigation

Minione Wydarzenia

Czerwiec 2018

VII Festiwal Tuningu DUB IT!

Motoryzacyjne show, które od lat zrzesza tysiące fanów mocnych wrażeń z całego kraju i zagranicy. Ekscytujące pokazy driftu, kilkaset tuningowanych modeli aut z całego świata, kaskaderskie popisy motocyklowe i luksusowe auta – to właśnie Dub IT! Tuning Festiwal.

Dowiedz się więcej »
30VI
Targi Kielce Zakładowa 1
Kielce,
PLN20 - PLN30

Kadzielnia Sport Festiwal #4

Fundacja WLK4 i Miasto Kielce zapraszają na Kadzielnia Sport Festiwal #4 Podczas jednego weekendu w roku dajemy szansę na poznanie ludzi, którzy wyzwanie mają we krwi. Prezentujemy niezwykle pokazy sportów ekstremalnych, dajemy szansę na sprawdzenie własnych możliwości oraz pokonanie swoich lęków. Czwarta edycja Kadzielnia Sport Festiwal odbędzie się w dn. 30.06 - 01.07.18 w kamieniołomie Kadzielnia w Kielcach. Czwarta edycja Kadzielnia Sport Festiwal to dwa dni adrenaliny, sportu, chilloutu i muzyki. Nieważne, czy waszym rekordem wspinaczki był murek koło szkoły, czy jesteście wymiataczami, którzy niczego się nie boją. Będziecie mogli spróbować nowych dyscyplin, doszkolić się w tych, które znacie, i rywalizować w tych, w których jesteście mistrzami. Zaprosimy również profesjonalistów, żeby świecili przykładem i zapierali dech w piersiach. Wspinaczka, slackline, tyrolka, BMX-y, deskorolki to tylko początek listy atrakcji, których punktem kulminacyjnym będą hamaki zawieszone na wysokości 40 metrów. Po raz pierwszy również zagramy koncert w niecce Kadzielni!

Dowiedz się więcej »
30VI
Park i rezerwat Kadzielnia Kadzielnia
Kielce,

Targi Tuningu i Modyfikacji Pojazdów TUNING & MOTORSPORT SHOW

TUNING & MOTORSPORT SHOW to wyjątkowe spotkanie wszystkich miłośników aut z Polski i zagranicy,właścicieli warsztatów samochodowych, firm motoryzacyjnych i przedstawicieli klubów tuningowych. Wystawa w szerokim zakresie prezentuje profesjonalne usługi i najlepsze produkty niezbędne do efektownej modyfikacji aut oraz tuningu.

Dowiedz się więcej »
30VI
Targi Kielce Zakładowa 1
Kielce,
Lipiec 2018
Darmowy

Letnie prelekcje w Parku Miejskim organizowane przez Muzeum Historii Kielc

  Muzeum Historii Kielc w ramach propozycji wakacyjnych zaprasza na otwarte prelekcje ilustrowane fotografiami w Parku Miejskim - okolice muszli koncertowej, co drugi piątek, godz. 19.00. Tematem pierwszego spotkania "Letnich prelekcji w Parku Miejskim" w piątek, 6 lipca o godz. 19.00 będą "Kielce i ich mieszkańcy na fotografiach z lat 1914-1918". Prelekcję poprowadzi Leszek Dziedzic.   Kolejne spotkania w Parku Miejskim: 20.07 - "Historia Rogatki Krakowskiej i Kieleckie mozaiki", prowadzenie Leszek Dziedzic 3.08 - "Zaginione Kielce na dawnej fotografii", prowadzenie Krzysztof Myśliński 17.08 - "O kieleckich pomnikach itp.", prowadzenie Krzysztof Myśliński

Dowiedz się więcej »
06VII
Park Miejski Kielce,
Darmowy

Letnie prelekcje w Parku Miejskim organizowane przez Muzeum Historii Kielc

Muzeum Historii Kielc w ramach propozycji wakacyjnych zaprasza na otwarte prelekcje ilustrowane fotografiami w Parku Miejskim - okolice muszli koncertowej, co drugi piątek, godz. 19.00. Tematem czwartego spotkania "Letnich prelekcji w Parku Miejskim" w piątek, 3 sierpnia o godz. 19.00 będzie "O kieleckich pomnikach itp.". Prelekcję poprowadzi Krzysztof Myśliński.  

Dowiedz się więcej »
11VII
Park Miejski Kielce,

Sobotnie warsztaty familijne: Wakacyjne podróżowanie w czasie – listy przyszłości

Co to jest emotikon w telefonie? Czy piktogramem można przekazywać uczucia? Czy kolorem pokażemy swoje emocje?
Na te pytania odpowiemy na sobotnich warsztatach familijnych w Muzeum Narodowym w Kielcach.

Dowiedz się więcej »
14VII
Muzeum Dialogu Kultur Rynek 3
Kielce, 25-303
Darmowy

Niedziela w Muzeum

Trzej mężczyźni z rodu Kossaków: Juliusz (1824–1899) – dziad, Wojciech (1857–1942) – syn oraz Jerzy (1886–1955) – wnuk będą bohaterami kolejnego spotkania z cyklu Niedziela w Muzeum. Spotkanie odbędzie się 15 lipca 2018 roku w Dawnym Pałacu Biskupów Krakowskich, o godz. 12.00.
Wykład poprowadzi dr Anna Myślińska.
Wstęp wolny.

Dowiedz się więcej »
15VII
Muzeum Narodowe Plac Zamkowy 1
Kielce,

RECITAL KABARETOWY ARTURA ANDRUSA

Zapraszamy na Recital Kabaretowy Artura Andrusa, w którym usłyszymy znane, lubiane, wciąż przez publiczność oczekiwane utwory , będące już niekwestionowanymi przebojami piosenki kabaretowej.

Dowiedz się więcej »
15VII
Kieleckie Centrum Kultury plac Moniuszki 2B, 25-334 Kielce
PLN7

Ciemność i światło: mity i opowieści z całego świata

Wakacyjne warsztaty dla dzieci w Muzeum Dialogu Kultur: „Ciemność i światło: mity i opowieści z całego świata”.

Dowiedz się więcej »
16VII
Muzeum Dialogu Kultur Rynek 3
Kielce, 25-303
Darmowy

Letnie prelekcje w Parku Miejskim organizowane przez Muzeum Historii Kielc

Muzeum Historii Kielc w ramach propozycji wakacyjnych zaprasza na otwarte prelekcje ilustrowane fotografiami w Parku Miejskim - okolice muszli koncertowej, co drugi piątek, godz. 19.00. Tematem drugiego spotkania "Letnich prelekcji w Parku Miejskim" w piątek, 20 lipca o godz. 19.00 będzie "Historia Rogatki Krakowskiej i kieleckie mozaiki". Prelekcję poprowadzi Leszek Dziedzic.   Kolejne spotkania w Parku Miejskim: 3.08 - "Zaginione Kielce na dawnej fotografii", prowadzenie Krzysztof Myśliński 17.08 - "O kieleckich pomnikach itp.", prowadzenie Krzysztof Myśliński  

Dowiedz się więcej »
20VII
Park Miejski Kielce,
+ Export Events