Ładowanie Wydarzenia
Szukaj Wydarzenia

Event Views Navigation

Minione Wydarzenia

Lipiec 2020
Bezpłatne

Fitness Mózgu odc. 5 Niespodzianka

Trener personalny Michelangelo zaprasza na zajęcia z fitness mózgu, zwłaszcza dzieci, które chcą się nauczyć trudnej sztuki żonglowania. Nie będzie lekko. W trakcie co tygodniowych treningów Michelangelo wyciska z warzyw i owoców wszystkie soki, a przy okazji także z każdego śmiałka, który postanowi przyjąć wyzwanie trenera i zaktywizować półkule mózgu do działania, WSZYSTKIE DWIE. Przetrwają tylko najsilniejsi, a na pewno Ci, którzy zdrowo się odżywiają i regularnie ćwiczą.Cykl filmików „Fitness mózgu” prowadzi Michał Olszewski – aktor Teatru Lalki i Aktora „Kubuś”. Muzykę do cyklu skomponował Michał Górczyński. Za czołówkę i montaż odpowiada Przemysław Żmiejko. https://www.youtube.com/channel/UChHyo6_E8blxresvg67KqXA https://www.facebook.com/TeatrLalkiiAktoraKubus/

Dowiedz się więcej »
01VII
Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach ul. Duża 9
Kielce,
Darmowy

WERNISAŻ „TO TU. MOJE ŚWIĘTOKRZYSKIE”

3 lipca 2020 roku o godz. 17.00 odbędzie się wernisaż wystawy fotograficznej z cyklu „TO TU. Moje Świętokrzyskie”. Wydarzenie jest zamknięte dla publiczności, ale relację z otwarcia ekspozycji będzie można obejrzeć na naszej stronie internetowej OMPiO i w mediach społecznościowych. Prezentowane zdjęcia będą dostępne dla publiczności w godzinach pracy OMPiO, wtorek – piątek od 9:00 do 17:00, sobota – niedziela od 10:00 do 18:00.

Dowiedz się więcej »
03VII
Ośrodek Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej w Kielcach Ulica Zamkowa 3
Kielce,
Bezpłatne

Wystawa prac uczestników Konkursu Fotograficznego „Odkryj swoje Kielce” połączona z wręczeniem nagród

Dom Kultury Zameczek zaprasza na wystawę nagrodzonych prac z najpiękniejszych zakątków naszego miasta połączona z wręczeniem nagród.

Dowiedz się więcej »
03VII
Dom Kultury „Zameczek” w Kielcach Ul. Słowackiego 23
Kielce, 25-365
PLN5

Kino letnie z KPT

Kielecki Park Technologiczny rusza z cyklem „Kino letnie z KPT”. Pierwszy seans odbędzie się już 3 lipca 2020 r., o godzinie 20:00. Wstęp na wydarzenie od godz. 19:15. Widzowie obejrzą pełen wzruszeń i przygód film pt. "Mia i biały lew" (reż. Gilles de Maistre). Najważniejsze jest bezpieczeństwo. Dlatego przestrzeń Energetycznego Ogrodu Doświadczeń podzielona zostanie na sektory. W każdym z nich będą mogły przebywać maksymalnie 4 osoby. W wydarzeniu udział wziąć może maks. 100 osób. Ważne, żeby każdy zabrał ze sobą maseczki, kominy, szaliki lub inne rzeczy, które pomogą skutecznie zasłonić usta i nos. Osoby bez zabezpieczenia nie zostaną wpuszczone. Bilety do nabycia w kasach Energetycznego Centrum Nauki lub poprzez stronę: https://bilety.ecn.kielce.pl/. Projekt współorganizowany jest z kinem MOSKWA, a partnerem jest firma Regioszulki. Szczegóły i regulamin na stronie: https://www.technopark.kielce.pl/pl/aktualnosci/pokaz/1788,kino_letnie_z_kpt.  

Dowiedz się więcej »
03VII
Kielecki Park Technologiczny Ulica Olszewskiego 6
Kielce,
Płatne

KielceNaturalnie Spacery

Pierwszy spacer przyrodniczy z cyklu ,,KielceNaturalnie'' odbędzie się w niedzielę 5 lipca o godz. 10:00 w rezerwacie przyrody Wietrznia. Podczas spaceru zaprezentujemy najciekawsze atrakcje przyrodnicze rezerwatu a także opowiemy o historii kamieniołomów na Wietrzni.Miejsce wydarzenia: Rezerwat przyrody Wietrznia. Zbiórka uczestników przy skrzyżowaniu ul. Poniatowskiego z Wojska Polskiego przy rezerwacie. Koszt: 5 zł/osoba za udział w jednym spacerze; termin rezerwacji i wnoszenia opłaty za udział w najbliższym spacerze - 3 lipca do godz. 15:30 Rezerwacja i opłaty za udział w spacerze należy wnosić w Biurze Oddziału Świętokrzyskiego PTTK, ul. Sienkiewicza 29 (przy Placu Artystów). Termin rezerwacji i wnoszenia opłat będzie podawany każdorazowo na plakacie wydarzenia. Organizatorzy: Geopark Kielce, Oddział Świętokrzyski PTTK Kielce

Dowiedz się więcej »
05VII
PLN15 - PLN20

CARRANTUOHILL – koncert muzyki irlandzkiej

CARRANTUOHILL - przeszło 30 lat na scenie, ponad 3000 zagranych koncertów na całym świecie, ZŁOTA i PLATYNOWA płyta, FRYDERYK w kategorii etno/folk, 18 wydawnictw muzycznych w dorobku. Seamus Heaney – irlandzki poeta, laureat Nagrody Nobla w 1995 r. – po kilku spotkaniach z zespołem stwierdził: “…nieoczekiwanie poczułem się jak w domu podczas spotkania z zespołem Carrantuohill, polskimi muzykami grającymi irlandzkiego jiga i reela w takim stylu i z takim szelmostwem, że nawet Irlandczycy nie zrobiliby tego lepiej.” Koszt: Wstęp 15 zł do 04.07, 20 zł w dniu koncertu.

Dowiedz się więcej »
05VII
Dom Środowisk Twórczych – Pałac Tomasza Zielińskiego w Kielcach ul. Zamkowa 5
Kielce, 25-009
Bezpłatne

Warsztaty Breakdance w Zameczku

Dom Kultury Zameczek zaprasza na letnie warsztaty Breakdance pod kierunkiem instruktora Piotra Sikory z Zameczkowej Sekcji Breakdance z udziałem tancerzy z formacji "Broken Glass 2"

Dowiedz się więcej »
06VII
Dom Kultury „Zameczek” w Kielcach Ul. Słowackiego 23
Kielce, 25-365
Darmowy

Koncert Rozpoczynający 47. Międzynarodowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej

W tym roku 47. Międzynarodowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej zakręci się ponownie! Tym razem jednak w zupełnie zmienionej formule, dlatego zamiast tradycyjnego "Gospodarze-Gościom" spotkamy się online na transmisji koncertu Manufaktury Piosenki Harcerskiej WARTAKI z Koła! Wartaki to jedyny zespół, który pojawia się na Festiwalu od jego pierwszej edycji i regularnie odnosi liczne sukcesy na scenie.  

Dowiedz się więcej »
10VII
PLN10

VII Kielecki Magiel Muzyczny

Kielecki Magiel Muzyczny, to cykliczne wydarzenie, które promuje kieleckich artystów. Tym razem w Ogrodzie Pałacyku spotkamy się z: Marzena Trzebińska - Artur Jaroń Piotr Restek Restecki Kasia Lisowska - Łukasz Luka Kowalski - Łukasz Szafrański Babcia Blues i spółka (Marek Szczepan Dubeltowicz) Wstęp 10 zł

Dowiedz się więcej »
11VII
Dom Środowisk Twórczych – Pałac Tomasza Zielińskiego w Kielcach ul. Zamkowa 5
Kielce, 25-009
PLN15 - PLN20

OSIECKA JAZZOWO – NATALIA LUBRANO & KRZYSZTOF ŻESŁAWSKI TRIO

OSIECKA-JAZZOWO to muzyczny projekt znanego wrocławskiego muzyka Krzysztofa Żesławskiego współpracującego z zespołami TAX FREE i WOLNA GRUPA BUKOWINA, który do współpracy zaprosił charyzmatyczną wokalistkę NATALIĘ LUBRANO oraz wyśmienitego pianistę Łukasza Perka, grającego również na puzonie. W grudniu 2016 roku ukazała się pierwsza płyta zespołu. Krzysztof Żesławski od wielu lat jest propagatorem twórczości Agnieszki Osieckiej, pełni również funkcję kierownika muzycznego FESTIWALU TWÓRCZOŚCI AGNIESZKI OSIECKIEJ "BARDZO WIELKA WODA" we Wrocławiu. Natalia ma za sobą współpracę m. in. z Andrzejem Smolikiem, zespołem MILOOPA. W 2012r. ukazała się solowa płyta Natalii pt R.E.S.P.E.C.T. Natalia jest również laureatką PPA we Wrocławiu, gdzie otrzymała nagrodę publiczności za brawurowe wykonanie piosenki "Wariatka tańczy". W 2014r. Natalia Lubrano wzięła udział w V edycji The Voice of Poland. Wstęp 15 zł do 11.07, w dniu koncertu 20 zł

Dowiedz się więcej »
12VII
Dom Środowisk Twórczych – Pałac Tomasza Zielińskiego w Kielcach ul. Zamkowa 5
Kielce, 25-009
+ Export Events