Ładowanie Wydarzenia
Szukaj Wydarzenia

Event Views Navigation

Nadchodzące Wydarzenia

Lipiec 2018

koncert ANIOŁOWO w wykonaniu artystów Piwnicy na Wójtowskiej

Aniołowo to program, w którym wyżej wymienieni niebiańską inspiracją wiedzeni opowiedzą Państwu o swoich z aniołami potyczkach, o anielskich dolegliwościach i wątpliwościach, dobrych i złych uczynkach, stworzeniu świata, świętości i grzechu, jak też staną i postawią szanownych widzów na chwilę oko w oko z niczym nieuzasadnioną, choć jedynie słuszną, przereklamowaną i bezpodstawnie podważaną teorią ewolucji Karola Darwina.

Dowiedz się więcej »
22VII
Kieleckie Centrum Kultury plac Moniuszki 2B, 25-334 Kielce

Alleluja czyli Happy Day – III

Alleluja czyli Happy Day - III Ogólnopolski Festiwal Twórczości Chrześcijańskiej odbędzie się w Kielcach. Pierwszy z tego cyklu Koncert zakończył diecezjalny etap Światowych Dni Młodzieży w 2016 roku. W tym roku wydarzenie zaplanowane jest w nowej, dwudniowej formule.

Dowiedz się więcej »
28VII
Amfiteatr Kadzielnia Aleja Legionów 1
Kielce,

koncert Oli Nieśpielak z zespołem

Płyta „Dzień dobry dniu” jest to zbiór nastrojowych smooth-jazzowych piosenek o miłości w stylu bossanovy, bardzo kobiecych – zaśpiewanych lirycznie, miękko, przyjemnych do słuchania. Utwory skomponowali wybitni kompozytorzy, m.in. Janusz Strobel i Włodzimierz Nahorny do tekstów Magdy Czapińskiej, Andrzeja Poniedzielskiego, Jonasza Kofty.

Dowiedz się więcej »
29VII
Kieleckie Centrum Kultury plac Moniuszki 2B, 25-334 Kielce

Wystawa: Jan Dziędziora, pejzaż wewnętrzny

Galeria Sztuki Sakralnej ,,Dom Praczki'' serdecznie zaprasza do obejrzenia wystawy w Lipcu 2018.

Dowiedz się więcej »
31VII
Galeria Współczesnej Sztuki Sakralnej Ul. Zamkowa 5/7
Kielce,
Sierpień 2018
Darmowy

Letnie prelekcje w Parku Miejskim organizowane przez Muzeum Historii Kielc

Muzeum Historii Kielc w ramach propozycji wakacyjnych zaprasza na otwarte prelekcje ilustrowane fotografiami w Parku Miejskim - okolice muszli koncertowej, co drugi piątek, godz. 19.00. Tematem trzeciego spotkania "Letnich prelekcji w Parku Miejskim" w piątek, 3 sierpnia o godz. 19.00 będzie "Zaginione Kielce na dawnej fotografii". Prelekcję poprowadzi Krzysztof Myśliński.   Kolejne spotkanie w Parku Miejskim: 17.08 - "O kieleckich pomnikach itp.", prowadzenie Krzysztof Myśliński

Dowiedz się więcej »
03VIII
Park Miejski Kielce,

Widowisko usłyszeć taniec

USŁYSZEĆ TANIEC to pierwszy w Polsce i jeden z nielicznych na świecie projektów łączących flamenco, muzykę irlandzką i jazz. Ten mix ekspresyjnego tańca z muzyką porywającą i kojącą jednocześnie stanowi wyśmienitą ucztę dla ucha.

Dowiedz się więcej »
05VIII
Kieleckie Centrum Kultury plac Moniuszki 2B, 25-334 Kielce
Darmowy

Młodzieżowe Mistrzostwa Świata Kobiet do lat 18 w Piłce Ręcznej

W dniach od 7 do 19 sierpnia Kielce będą gospodarzem Młodzieżowych Mistrzostw Świata Kobiet do lat 18 w Piłce Ręcznej. W Turnieju uczestniczyć będą 24 najlepsze drużyny świata. Mistrzostwa zostaną rozegrane w dwóch halach: Hali Legionów oraz hali sportowej Politechniki Świętokrzyskiej.

Dowiedz się więcej »
07VIII

recital Justyny Szafran ,,Edith Piaf”

Podczas recitalu Justyna Szafran zaśpiewa największe przeboje gwiazdy francuskiej piosenki, wyczarowując cudowny klimat uliczek Montmartre’u. Publiczność zatopi się w atmosferze Paryża, o jakim śpiewała Piaf , tego spoza zasięgu wielkich świateł, Paryża wąskich uliczek, biedy i mrocznych zaułków.

Dowiedz się więcej »
12VIII
Kieleckie Centrum Kultury plac Moniuszki 2B, 25-334 Kielce

V Edycja Festiwalu Sabat Fiction-Fest

Stowarzyszenie Sabat Fiction oraz Targi Kielce S.A. ponownie zapraszają do Kielc, na piątą już edycję Festiwalu Fantastyki Sabat Fiction – Fest. Miłośnicy szeroko pojętej popkultury, fantastyki i kultury dalekiego wschodu ponownie będą mieli okazję spotkać się i spędzić wyjątkowe trzy dni wypełnione atrakcjami!

Dowiedz się więcej »
17VIII
Targi Kielce Zakładowa 1
Kielce,

recital Kacpra Kuszewskiego ,,Album rodzinny”

“Album rodzinny” to pełna humoru podróż do epoki lat 20. i 30. XX wieku ujęta w formę kilkunastu piosenek. Teksty nawiązują stylistycznie do szlagierów międzywojennych, a w muzyce pobrzmiewają rytmy fokstrota, swinga, charlestona i tanga. Pomysł na projekt zrodził się podczas przeglądania starego rodzinnego albumu. Stare fotografie poruszają wyobraźnię i skłaniają do wymyślenia nieznajomym postaciom nietuzinkowych historii.

Dowiedz się więcej »
19VIII
Kieleckie Centrum Kultury plac Moniuszki 2B, 25-334 Kielce
+ Export Events