Ładowanie Wydarzenia
Szukaj Wydarzenia

Event Views Navigation

Nadchodzące Wydarzenia

Wydarzenia List Navigation

Maj 2019
PLN15 - PLN20

FILHARMONIA – DZIECIOM

Cyrk Giuseppe napisał Jean-Louis Bauer na zamówienie kompozytora (tekst przetłumaczył Krzysztof Lipka). Jest to melodram, w którym muzyka splata się z narracją. W roli narratora wystąpi Krzysztof Szczepaniak – aktor Teatru Dramatycznego w Warszawie. Projekt ma dużą wartość edukacyjną – muzyczna baśń ma służyć pokazaniu możliwości ilustracyjnych orkiestry symfonicznej.

Dowiedz się więcej »
31V
Filharmonia Świętokrzyska im. Oskara Kolberga w Kielcach Ul. Żeromskiego 12
Kielce,
Czerwiec 2019
PLN20 - PLN80

Widowisko familijne „Archimedes”

„Archimedes” - musicalowy spektakl dla dzieci, wyreżyserowany przez autora wielu widowisk telewizyjnych i teatralnych Krzysztofa Jaślara, z muzyką Krystyny Kwiatkowskiej - autorki wielu przebojów dla najmłodszych, w tym słynnej ponadpokoleniowej piosenki "Zuzia, lalka nieduża". Główną rolę - profesora Rozumnego, który w sposób jasny i wesoły przekazuje wiedzę na temat największych wynalazków ludzkości - zagra znakomity aktor Krzysztof Tyniec.

Dowiedz się więcej »
01VI
Amfiteatr Kadzielnia Aleja Legionów 1
Kielce,
PLN5 - PLN15

DŹWIĘKI DISNEYLANDU

Ponad 50 uczniów ze Szkoły Muzycznej I st. zaprezentuje wachlarz barw i możliwości swoich instrumentów dętych, wykonując melodie dobrze znane młodym słuchaczom z bajek Disneya. Historię instrumentów dętych od czasów prehistorii aż do dzisiaj poznamy podczas prezentacji multimedialnej, zaś o technice gry opowiedzą członkowie zespołu. Koncert dla dzieci od lat 4.

Dowiedz się więcej »
02VI
Filharmonia Świętokrzyska im. Oskara Kolberga w Kielcach Ul. Żeromskiego 12
Kielce,

Świadomy kierowca – bezpieczeństwo na drodze

Ponad 80% kierowców uważa, że posiada ponadprzeciętne umiejętności kierowania pojazdem, jednocześnie wskazując że przeważająca część pozostałych uczestników ruchu nie radzi sobie za kółkiem dostatecznie dobrze. Już 6 czerwca br. podczas wydarzenia pn. „Godzina dla życia”, będzie można ocenić własne możliwości i zwiększyć świadomość zagrożeń na drodze.

Dowiedz się więcej »
06VI
Kielecki Park Technologiczny Ulica Olszewskiego 6
Kielce,
PLN28 - PLN50

Alicja w Krainie Czarów

Spektakl realizowany jest w radosny i kolorowy sposób, twórcy z poczuciem humoru opowiadają historię podróży Alicji po krainie sennych wyobrażeń. Mnogość choreografii w różnych stylach tańca: poczynając od stepowania, rewię, musical oraz taniec jazzowy po taniec współczesny, pozwoli zarówno dzieciom jak i dorosłym przenieść się do magicznego świata fantazji.

Dowiedz się więcej »
07VI
Kielecki Teatr Tańca Plac Moniuszki 2B, 25-334 Kielce
Darmowy

Teatr PEGAZ: Wirus sławy

Akcja sztuki przebiega wśród młodych ludzi wchodzących w dorosłe życie. Często młode osoby perspektywę własnej biografii widzą przez pryzmat idealizmu młodzieńczego, który w zderzeniu z rzeczywistością podlega poważnej weryfikacji. Młodzież często szczęście utożsamia z sukcesem, karierą, bogaceniem się, wybiciem ponad przeciętność. Zawarte w sztuce świeżo powstałe maksymy i rozmyślania egzystencji, analizują z różnych punktów widzenia osobowość człowieka. Dramat jest dynamiczny, urozmaicony piosenkami, sztuka jest przefiltrowana przez wyobraźnię autora diagnozy rzeczywistości.

Dowiedz się więcej »
07VI
Kieleckie Centrum Kultury plac Moniuszki 2B, 25-334 Kielce
PLN95 - PLN150

WIDOWISKO “ALE MUSICALE”

Artyści Teatru Muzycznego ROMA zaprezentują niesamowite widowisko, podczas którego usłyszymy i obejrzymy światowe przeboje musicalowe w wykonaniu wokalistów i tancerzy, z towarzyszeniem 17-osobowej orkiestry.

Dowiedz się więcej »
20VI
Amfiteatr Kadzielnia Aleja Legionów 1
Kielce,
39PLN - 199PLN

Thomas Anders & Modern Talking Band-Koncert finałowy Święta Kielc

Zapraszamy serdecznie na Koncert Finałowy Święta Kielc z udziałem Thomasa Andersa & Modern Talking Band.

Dowiedz się więcej »
23VI
Amfiteatr Kadzielnia Aleja Legionów 1
Kielce,
+ Export Events