Ładowanie Wydarzenia
Szukaj Wydarzenia

Event Views Navigation

Aktualne Wydarzenia

Styczeń 2017
suplement

Kapitał sztuki / suplement 2016

Wystawy doroczne – ZPAP ZPAR ZPAF PSEP Kapitał sztuki / suplement 2016

Dowiedz się więcej »
09I
Właśnie trwa
Biuro Wystaw Artystycznych w Kielcach ul. Kapitulna 2
Kielce, 25-011
edu

Spotkania ze sztuką

Od 10 do 27 stycznia 2017 zapraszamy na zajęcia edukacyjne, mające na celu kształtowanie wrażliwości i otwartości na język sztuki współczesnej, prowadzone w oparciu o bieżące wystawy BWA.

Dowiedz się więcej »
10I
Właśnie trwa
Biuro Wystaw Artystycznych w Kielcach ul. Kapitulna 2
Kielce, 25-011
ipn

W objęciach Wielkiego Brata. Sowieci w Polsce 1944 - 1993

Wystawa „W objęciach Wielkiego Brata. Sowieci w Polsce 1944 - 1993" ukazuje różne formy uzależnienia Polski od Związku Sowieckiego.

Dowiedz się więcej »
11I
Właśnie trwa
ipn

Wołyń 1943. Wołają z grobów, których nie ma

Wystawa przedstawia historię zbrodni popełnionej na Polakach przez ukraińskich nacjonalistów na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej podczas II wojny światowej.

Dowiedz się więcej »
11I
Właśnie trwa
leon
13I
Właśnie trwa
Muzeum Historii Kielc Ulica Św. Leonarda 4
Kielce,
hamada

Wystawa malarstwa Konrada Hamady

Artysta malarz, reżyser, scenarzysta. Urodzony w 1981 roku w Krakowie. Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, dyplom 2005 oraz Wydziału Reżyserii w Krakowskiej Szkole Filmu i Komunikacji Audiowizualnej, dyplom 2010. Uprawia malarstwo olejne i akwarelowe, których dominującym tematem jest pejzaż. Prace w kolekcjach instytucji i osób prywatnych w kraju i za granicą, we Francji, Szwecji, Austrii, Włoszech, Niemczech, Chinach, Kanadzie i USA. Laureat nagród i wyróżnień na festiwalach kina niezależnego w Polsce. Trenuje amatorsko kulturystykę i kickboxing.  

Dowiedz się więcej »
14I
Właśnie trwa
Galeria Wieża Sztuki Plac Niepodległości 1
Kielce,
dzikie

Dzikie Dzieci. Naturalne zabawki w kontakcie z przyrodą

W przestrzeni Instytutu Dizajnu w Kielcach można oglądać wystawę Dzikie Dzieci, prezentującą naturalne drewniane zabawki, które dzięki minimalnemu przetworzeniu, pozostają częścią przyrody.

Dowiedz się więcej »
16I
Właśnie trwa
Instytut Designu ul. Zamkowa 3, 25–009 Kielce
glos

Głos – dykcja i emisja

Głos to najdoskonalszy instrument – chcemy, aby mógł brzmieć jak najpiękniej i … służyć jak najdłużej. Dlatego też warto zadbać o niego już teraz. Jak efektywnie i skutecznie posługiwać się aparatem mowy, co warto wiedzieć o emisji i artykulacji, jak zastosować tę wiedzę w praktyce – na lekcjach z uczniami, przygotowując siebie i swoich podopiecznych do ważnych wystąpień czy konkursów recytatorskich? Dziesiątki ćwiczeń, przykładów oraz wzorców pozwolą Państwu nie tylko doskonalić sztukę mówienia, ale też nauczyć się przezwyciężać stres, czy kontrolować podczas wystąpień swoje ciało. To wszystko będziecie mogli zgłębić na warsztatach w Teatrze Lalki i Aktora „Kubuś”. Zapraszamy wszystkich na kolejne spotkanie z cyklu WARSZTATY TEATRALNE DLA PEDAGOGÓW I PASJONATÓW. Zajęcia pt. „GŁOS - DYKCJA I EMISJA” odbędą się w dniach 21-22 stycznia 2017 roku w Teatrze „Kubuś”. Warsztaty poprowadzi aktorka - Agata Sobota.  Koszt warsztatów to 80 zł, płatność przelewem lub w kasie Teatru do 10 stycznia 2017 r. Zapisy pod numerem telefonu 698-859-302 lub hanna.swietnicka@teatrkubus.pl Teatr wydaje zaświadczenia o uczestnictwie w warsztatach.

Dowiedz się więcej »
21I
Właśnie trwa
+ Eksport Listed Wydarzenia