Ładowanie Wydarzenia
Szukaj Wydarzenia

Event Views Navigation

Nadchodzące Wydarzenia

Maj 2018

Włącz się w Akcję „Kielce dla Syrii”

Akcja charytatywna „Kielce dla Syrii”, to inicjatywa, której inicjatorem jest Wojciech Lubawski, Prezydent Miasta Kielce, mająca na celu pomoc syryjskim dzieciom - ofiarom wojny. Zebrane fundusze przeznaczone zostaną na zorganizowanie turnusów terapeutycznych dla dzieci i młodzieży oraz na ich potrzeby edukacyjne.

Dowiedz się więcej »
28V
Właśnie trwa
Lipiec 2018
Darmowy

Sportowe Wakacje 2018

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach zaprasza na Sportowe Wakacje 2018. Dla uczestników przygotowaliśmy wiele atrakcji. Warto zaznaczyć, że udział w tym wydarzeniu jest bezpłatny.

Dowiedz się więcej »
01VII
Właśnie trwa

Wakacje z Energetycznym Centrum Nauki

Czy najniebezpieczniejszym zwierzęciem na świecie jest rekin? Jak obserwować przyrodę, aby nie zgubić się w lesie? Jak opalać się, aby sobie nie zaszkodzić? Sprawdźcie co przygotowaliśmy dla Was na wakacje.

Dowiedz się więcej »
03VII
Właśnie trwa
Energetyczne Centrum Nauki Ul. Olszewskiego 6
Kielce,

Elementarz Polskiego Dizajnu

8 lipca szczególnie zapraszamy na naszą wystawę w Galerii Głównej"Elementarz Polskiego Dizajnu". O godz. 12.00 będzie można wejść na ekspozycję bezpłatnie, a po wystawie oprowadzi Joanna Kurkiewicz.

Dowiedz się więcej »
05VII
Właśnie trwa
Instytut Dizajnu ul. Zamkowa 3, 25–009 Kielce

Kielce – daj się porwać!

W galerii ?Na zachętę? można obejrzeć efekty pracy ceramików Instytutu Dizajnu, którzy stworzyli obiekty mające promować miasto i Instytut. Na ekspozycji można zobaczyć m.in. piękny użytkowy zestaw ceramiczny przedstawiający kielecki dworzec autobusowy.

Dowiedz się więcej »
05VII
Właśnie trwa
Instytut Dizajnu ul. Zamkowa 3, 25–009 Kielce

VII lato w filharmonii

Serdecznie zapraszamy na VII lato w filharmonii.

Dowiedz się więcej »
06VII
Właśnie trwa
Filharmonia Świętokrzyska im. Oskara Kolberga w Kielcach Ul. Żeromskiego 12
Kielce,
Sierpień 2018
Darmowy

Młodzieżowe Mistrzostwa Świata Kobiet do lat 18 w Piłce Ręcznej

W dniach od 7 do 19 sierpnia Kielce będą gospodarzem Młodzieżowych Mistrzostw Świata Kobiet do lat 18 w Piłce Ręcznej. W Turnieju uczestniczyć będą 24 najlepsze drużyny świata. Mistrzostwa zostaną rozegrane w dwóch halach: Hali Legionów oraz hali sportowej Politechniki Świętokrzyskiej.

Dowiedz się więcej »
07VIII
Właśnie trwa

V Edycja Festiwalu Sabat Fiction-Fest

Stowarzyszenie Sabat Fiction oraz Targi Kielce S.A. ponownie zapraszają do Kielc, na piątą już edycję Festiwalu Fantastyki Sabat Fiction – Fest. Miłośnicy szeroko pojętej popkultury, fantastyki i kultury dalekiego wschodu ponownie będą mieli okazję spotkać się i spędzić wyjątkowe trzy dni wypełnione atrakcjami!

Dowiedz się więcej »
17VIII
Targi Kielce Zakładowa 1
Kielce,

recital Kacpra Kuszewskiego ,,Album rodzinny”

“Album rodzinny” to pełna humoru podróż do epoki lat 20. i 30. XX wieku ujęta w formę kilkunastu piosenek. Teksty nawiązują stylistycznie do szlagierów międzywojennych, a w muzyce pobrzmiewają rytmy fokstrota, swinga, charlestona i tanga. Pomysł na projekt zrodził się podczas przeglądania starego rodzinnego albumu. Stare fotografie poruszają wyobraźnię i skłaniają do wymyślenia nieznajomym postaciom nietuzinkowych historii.

Dowiedz się więcej »
19VIII
Kieleckie Centrum Kultury plac Moniuszki 2B, 25-334 Kielce

Strauss Ensemble – najpiękniejsze opery i operetki

Strauss Ensemble to zespół muzyki wiedeńskiej działający od 1999 roku. Tworzą go w większości muzycy Filharmonii Świętokrzyskiej. Od początku istnienia Strauss Ensemble cieszy się popularnością i uznaniem krytyki. Repertuar zespołu jest bardzo bogaty i zróżnicowany. Składa się na niego kilkaset utworów, w tym muzyka Straussów, walce, polki, galopy, marsze, czardasze, fokstroty, muzyka popularna, filmowa i taneczna.

Dowiedz się więcej »
26VIII
Kieleckie Centrum Kultury plac Moniuszki 2B, 25-334 Kielce
+ Export Events