Ładowanie Wydarzenia
Szukaj Wydarzenia

Event Views Navigation

Nadchodzące Wydarzenia

Kwiecień 2018
Darmowy

Wystawa „Miasta nie-realne” Ewy Ceborskiej w Bibliotece Uniwersyteckiej UJK

Biblioteka Uniwersytecka UJK zaprasza na wystawę prac Ewy Ceborskiej "Miasta nie-realne". Ewa Ceborska to autorka wielu kopii malarstwa dawnego, która w 2010 roku obrała własną drogę artystyczną, zajmując się malarstwem figuratywnym. Wernisaż wystawy "Miasta nie-realne" odbędzie się w środę, 18 kwietnia o godzinie 17.00. Wystawa będzie czynna do soboty, 23 czerwca. Ewa Ceborska - urodzona w 1975 roku w Kielcach, ukończyła kieleckie Liceum Sztuk Plastycznych ze specjalizacji Tkanina artystyczna. W 2002 roku obroniła pracę magisterską na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku Konserwacja i Restauracja Malarstwa i Rzeźby Polichromowanej. Po skończeniu studiów wyjechała do Włoch, gdzie brała udział w pracach konserwatorskich, m.in. dla muzeów w Wenecji, Treviso i Vicenzy. Ostatnie prace inspirowane są scenami z życia codziennego miast podpatrzonymi przez Artystkę. Jej obrazy znajdują się w kolekcjach prywatnych, m. in. w Polsce, Włoszech, Belgii, Niemczech i USA. Wstęp wolny!

Dowiedz się więcej »
18IV
Właśnie trwa
Biblioteka Uniwersytecka UJK Ul. Świętokrzyska 21E
Kielce,
Czerwiec 2018

International Drone Event – annual IDEa

IDEa to pierwsze w Polsce wydarzenie skupione wyłącznie na branży BSP, tj. Bezzałogowych Statków Powietrznych. Prezentacja najnowszych i profesjonalnych rozwiązań dla tej branży, to główny cel jaki stawia przed sobą organizator - Targi Kielce oraz partner IGT Nadowski.

Dowiedz się więcej »
21VI
Właśnie trwa
Targi Kielce Zakładowa 1
Kielce,

Święto Kielc 2018

"Niepodległość! Kielce 1918-2018" - pod takim hasłem odbędzie się tegoroczna edycja Święta Kielc. Impreza organizowana będzie w dniach 22 - 24 czerwca.

Dowiedz się więcej »
22VI
Właśnie trwa

Święto Kielc z BWA

W ramach Święta Kielc BWA zaprasza na wernisaż wystawy „Kolaży” Justyny Kędziory oraz wystawy pokonkursowej PRZEDWIOŚNIE 41/2018 połączonej z uroczystym wręczeniem nagród laureatom Interdyscyplinarnego Konkursu Plastyki Województwa Świętokrzyskiego.

Dowiedz się więcej »
22VI
Właśnie trwa
Biuro Wystaw Artystycznych w Kielcach ul. Kapitulna 2
Kielce, 25-011
Darmowy

Spotkanie autorskie z Panią Martą Orzeszyną

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Panią Martą Orzeszyną – autorką biografii Antoine Cierplikowski. Król fryzjerów, fryzjer królów, które odbędzie się podczas Białej Nocy Święta Kielc.

Dowiedz się więcej »
22VI
Galeria Sztuki Współczesnej Winda Plac St. Moniuszki 2b
Kielce,
Darmowy

Wystawa malarstwa Michała i Krzysztofa Powałki

Galeria Wieża Sztuki ma zaszczyt zaprosić na Wystawę malarstwa Michała i Krzysztofa Powałki. Wernisaż odbędzie się 23 czerwca 2018 r (sobota) o godz. 20.00
w Galerii Wieża Sztuki przy placu Niepodległości 1a w Kielcach.

Dowiedz się więcej »
23VI
Galeria Wieża Sztuki Plac Niepodległości 1
Kielce,
Darmowy

IV Mały Bój Planszówkowy

Serdecznie zapraszamy na IV Mały Bój Planszówkowy, czyli otwarte spotkanie z grami planszowymi do siedziby Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. W. Gombrowicza przy ul. Ściegiennego 13 w Kielcach.

Dowiedz się więcej »
23VI
Wojewódzka Biblioteka Publiczna Ul. ks. P. Ściegiennego 13
Kielce,
Darmowy

„Brzechwa z mojego dzieciństwa” w KCK

Z okazji Święta Kielce Teatr 1EDYNECZKI Oratorium Świętokrzyskiego i Kieleckie Centrum Kultury zapraszają 23 czerwca 2018 r. o godz. 12:00 wszystkie dzieci w wieku od lat 5-ciu do 105-ciu na spektakl „Brzechwa z mojego dzieciństwa”.

Dowiedz się więcej »
23VI
Kieleckie Centrum Kultury plac Moniuszki 2B, 25-334 Kielce

Nocny przejazd na rolkach w duchu niepodległości już 23 czerwca

Załóż rolki, kask, biało-czerwony strój i dołącz do nas 23 czerwca.

Dowiedz się więcej »
23VI
Hala Legionów Ul. Leszka Drogosza 2
Kielce,
PLN150

Akcja ‚Lato w Mieście” 2018 w Domu Kultury ,,Białogon”

Jak co roku, zapraszamy serdecznie do udziału w zajęciach akcji letniej. Tym razem będziemy się spotykać przez dwa początkowe tygodnie wakacji: od 25 czerwca do 06 lipca.

Nasz program zapowiada się bardzo interesująco. Poniżej przedstawiamy szczegółowy plan wakacyjnych zajęć .

Dowiedz się więcej »
25VI
Dom Kultury Białogon Ulica Pańska 1a
Kielce,
+ Export Events