Ładowanie Wydarzenia
Szukaj Wydarzenia

Event Views Navigation

Nadchodzące Wydarzenia

Październik 2017

Wystawa „S jak Serigrafia” w BWA

            Biuro Wystaw Artystycznych serdecznie zaprasza w czwartek, 5 października o godzinie 18.00 na wernisaż wystawy „S jak Serigrafia”, która prezentuje efekty International Serigraphy Symposium Ostrava. Wystawa potrwa do wtorku, 31 października. Jest to kilkuletni projekt organizowany od 2013 roku przez Pracownię Grafiki Katedry Grafiki i Rysunku Wydziału Sztuki Uniwersytetu Ostrawskiego. Celem projektu jest umożliwienie pedagogom szkół wyższych w Europie Środkowej krótkoterminowych staży, w ramach których stworzą dzieło graficzne odzwierciedlające (nie tylko tematycznie, ale przede wszystkim poprzez technikę serigrafii) ich aktualne spojrzenie na świat, problemy nie tylko artystyczne, ale także ogólnoludzkie.

Dowiedz się więcej »
05X
Właśnie trwa
Biuro Wystaw Artystycznych w Kielcach ul. Kapitulna 2
Kielce, 25-011

Wystawa fotografii Piotra Bieńka w BWA

Biuro Wystaw Artystycznych zaprasza w czwartek, 5 października o godzinie 18.00 do Galerii Dolnej BWA na wernisaż wystawy Piotra Bieńka "Moja niemartwa natura" oraz "Krajobrazy mikroskopowe". Wystawa potrwa do piątku, 3 listopada. Kurator: Stanisława Zacharko-Łagowska. Patronat: Związek Polskich Artystów Fotografików.

Dowiedz się więcej »
05X
Właśnie trwa
Biuro Wystaw Artystycznych w Kielcach ul. Kapitulna 2
Kielce, 25-011

IV Międzynarodowe Targi Innowacji i Nowych Technologii INNO-TECH EXPO

Targi Kielce zapraszają na INNO-TECH EXPO - jedyne w Polsce targi innowacji i nowych technologii w branży IT. W Targach Kielce biznes spotyka się z nauką - Twój firma musi tu być!

Dowiedz się więcej »
18X
Właśnie trwa
Targi Kielce Zakładowa 1, 25-672 Kielce
+ Export Events