Kielce Expo City

Zjeżdżając z obwodnicy Warszawa-Kraków, jednej z głównych arterii Polski, witają Cię Kielce – blisko 200-tysięczne miasto, które oferuje mnóstwo pomysłów jak wypełnić Twój cenny czas.

Śmiało, wystarczy, że dasz się zaprosić!

Na początek Targi Kielce – drugi ośrodek wystawiennictwa w Europie Środkowo-Wschodniej – tutaj mocno wyczuwalny jest rytm w jakim pasja łączy się z biznesem. Tuż za nim swoimi atrakcjami kusi Kielecki Park Technologiczny i Energetyczne Centrum Nauki. Jedziesz dalej, serce miasta coraz bliżej. Centrum to również ciekawa oferta spędzenia czasu – Kieleckie Centrum Kultury, Wzgórze Zamkowe, muzea, teatry, galerie, ośrodki promocji kultury.

Wybierz Kielce! Przyjazne i otwarte, dla tych którzy mają oryginalne pomysły i szukają miejsca do ich realizacji. Pełne ciekawych inicjatyw, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Tacy jesteśmy! Pod koroną złożoną z różnorodnych figur kryje się jedna idea:

Kielce Miastem Wystaw – KIELCE ExpoCity

Kilkaset wystaw, targów, konferencji, spektakli, wernisaży rocznie, w których bierze udział ponad milion uczestników zarówno z regionu, jak i całej Polski. Miasto, dzięki takim firmom  jak między innymi Targi Kielce wyróżnia się na tle innych regionów. Wydarzeń o charakterze wystawienniczym i eventowym jest w mieście coraz więcej, a ich znaczenie na rynku rośnie.  Połączone siły głównych instytucji odpowiedzialnych za życie kulturalno-biznesowe mogą zmienić wizerunek miasta. Synergia – to dobre hasło dla Kielc.

KIELCE ExpoCity szansą na rozwój miasta

Region świętokrzyski często pozostaje w tyle ogólnopolskich rankingów dotyczących atrakcyjności regionu, a Polska Wschodnia to nadal nieodkryty ląd dla sektora nowoczesnych usług dla biznesu. Większa liczba przyjezdnych uczestników eventów, którzy w lokalnych hotelach, restauracjach, pubach, klubach i sklepach będą chcieli zostawić swoje pieniądze to dobra inwestycja w rozwój miasta.